Anneler İçin

Bebek İçin Psikolojik Hazırlık

Yeni bebekleri olmuş ve bebek yetiştirme konusunda tecrübeli insanlarla konuşmak size ilk aşamada büyük kolaylık sağlayabilir. Bu insanların neler yaptıklarını, neler hissettiklerini öğrenmek size benzer durumlarda nasıl davranacağınız konusunda yardımcı olacaktır.

Eşinizle hamilelik ve sonrasına yönelik paylaşımlarda bulunmak sizi rahatlatacaktır. Birbirinizin kaygı ve korkularını öğrenip çözüm önerileri üretmeniz süreci kolaylaştıracaktır.

Doğumdan sonra hazırlıksız yakalanıp, stres yapmamak için doğuma yakın doğum çantanızı hazırlayabilirsiniz.

Gebelik süresince düzenli olarak doktorunuzu ziyaret etmeyi ihmal etmeyin ve mümkünse eşinizi de yanınızda götürün. Doktorunuz size karşılaşabileceğiniz problemleri ve çözümlerini izah edecektir ve kaygılarınızın giderilmesi konusunda size yardımcı olacaktır.

Annelik-babalık konusunda diğer insanların bilgi ve tecrübelerinden faydalanacaksınız, fakat bunu yeterli görmeyip bu konuda uzmanlar tarafından yazılmış kitap ve yayınları takip ederek kendinizi geliştirmeye gayret edin.


Anasayfa   Kurumsal   Ürünlerimiz   Anneler İçin   Pratik Bilgiler   SSS   Ürün Özellikleri   Nerede Satılıyor?   Kariyer  Bayi Başvuru Formu   İletişim

© Copyright 2011 Sevinçler Grup