Sevinçler Sağlık Ürünleri A.Ş 2010 yılında uzun fizibilite çalışmalarının ardından hijyen sektörüne ilk olarak bebek bezi üretimi ile girmiştir. Bulunduğu sektörde büyümeyi ve ülkeye değer katmayı hedef almış olan şirketimiz geçmişten gelen tecrübesiyle bu doğrultuda  dürüstlük ve insana değer politikasından ödün vermeden ilerlemektedir.

Kaliteden ödün vermeden üretim ve kazanç politikasını ticari hayatı boyunca devam ettirmiş olan kurucularımız bu sektörde de müşterilerinin güvenini kazanmış ve sektördeki büyümesi hız kesmeden devam etmiştir. Bu büyüme ilk olarak bebek bezi kapasite arttırımı ile gerçekleşmiş ve kısa bir süre sonra da hasta bezi,ıslak mendil ve hijyenik ped üretimlerine yönelik yatırım kararı ile 2012 yılında yeni gelen üretim hatları ile sektörün önemli üreticilerinden biri haline gelmiştir.

Sektörün önemli üreticilerinden Sevinçler Sağlık Ürünleri A.Ş büyümesini sürdürmüş ve 2014 yılında yeni yatırımı ile yatak koruyucu örtü üretimine başlamış ,kısa bir süre sonra da bebek şampuanı ve külotlu bez ürünlerini portföyüne katmış ve sektörün portföyü en geniş üreticilerinden biri olmuştur.

Biz, Sevincler Sağlık Ürünleri A.Ş olarak kalitemizden ve değerlerimizden taviz vermeden modern tesisimizden Dünya’nın 70 den fazla ülkesine ihracat yaparak ülkemize değer katmayı ve hedeflerimizi bu yönde büyüyerek gerçekleştirmeyi sürdürmekteyiz.